Juniper Transceivers - begagnade | Azalea IT

Juniper Transceivers

Transceivers från Juniper

Vi säljer begagnade transceivers från Juniper.

Garanti

Hos oss handlar du tryggt med två års garanti på begagnad IT-hårdvara från Juniper.

Modell
QSFP+ SFP SFP 100M SFP 1G SFP+ SFP+ 10Gbps XENPAK XFP
Gränssnitt
Copper Koppar Multimode Singelmode
Kontakta oss