Juniper Accesspunkter - begagnade | Azalea IT

Juniper Accesspunkter

Accesspunkter från Juniper

Vi säljer begagnade accesspunkter från Juniper.

Garanti

Hos oss handlar du tryggt med två års garanti på begagnad IT-hårdvara från Juniper.

Begagnad
HP SFP 1000Base-SX 850nm MMF 550m  - J4858C
Lägg i kundkorg
Info
Begagnad
Juniper WLA321-WW
Begagnad
1494 kr
Lägg i kundkorg
Info
Begagnad
Juniper WLA522-WW
Begagnad
1700 kr
Lägg i kundkorg
Info
Begagnad
Juniper WLA532-WW
Begagnad
1597 kr
Lägg i kundkorg
Info
Kontakta oss