HP Aruba Transceivers - begagnade | Azalea IT

HPE Transceivers

Transceivers från HPE

Vi säljer begagnade transceivers från HPE.

Garanti

Hos oss handlar du tryggt med två års garanti på begagnad IT-hårdvara från HPE.

  • SFP 100M SFP 1G SFP+ 10Gbps X2
  • Copper Koppar Multimode Singelmode Singlefiber

Visa mer
Kontakta oss