Cisco transceivers: SFP, GBIC, X2, Xenpak, SMF, MMF mm | Azalea IT

Cisco Transceivers

Transceivers från Cisco

Vi säljer begagnade transceivers från Cisco.

Garanti

Hos oss handlar du tryggt med två års garanti på begagnad IT-hårdvara från Cisco.

Modell
CFP GBIC QSFP QSFP+ QSFP28 SFP SFP 100M SFP 1G SFP+ SFP+ 10Gbps X2 XENPAK XFP
Gränssnitt
Copper Koppar LC Duplex Multimode Singelmode Singlefiber
3parts
CFP-100G-ERF 3parts 40km Cisco compatible Transceiver module
Vår 3parts CFP-100G-ERF är likvärdig med Ciscos Transceiver. 40Km distans med SMF, ...
34834 kr
3parts
CFP-100G-LRF 3parts 10km Cisco compatible Transceiver module
Vår 3parts CFP-100G-LR4 är likvärdig med Ciscos Transceiver. 10Km, 100 Gbit/s SM-tr...
12834 kr
Begagnad
CFP-40G-SR4= - Cisco 40 Gigabit Transceiver Module
Begagnad, CFP, Fiber optic, 40000 Mbit/s, CFP, 50/125,62.5/125 µm, SR, 40GBASE-SR4...
16500 kr
BEGAGNAD
Cisco 10GB-LRM 1310nm MMF 220m - XENPAK-10GB-LRM
Begagnad XENPAK-10GB-LRM 1310nm MMF 220m är en äldre transceiver från Cisco. Xenpak har en större ...
5042 kr
Begagnad
Cisco CFP 1310nm 10km LC DOM Transceiver Module CFP-40G-LR4
Cisco begagnad CFP-40G-LR4 originaltransceiver (SMF, 1310nm, 10km, SC, DOM)....
18773 kr
Begagnad
Cisco CFP QSFP28 1310nm 500m DOM Transceiver Module QSFP-100G-PSM4-S
Begagnad originaltransceiver från Cisco. 100GBase PSM4 QSFP Transceiver, 500meter över S...
7886 kr
Kontakta oss