Cisco 10GB-LRM 1310nm MMF 220m - XENPAK-10GB-LRM (3eParts) | Begagnad | Azalea IT
Cisco 10GB-LRM 1310nm MMF 220m - XENPAK-10GB-LRM (3eParts) i gruppen Fiberoptik / Xenpak / Multimode hos Azalea IT (XENPAK-10GB-LRM-C)
Cisco 10GB-LRM 1310nm MMF 220m - XENPAK-10GB-LRM (3eParts)

Cisco 10GB-LRM 1310nm MMF 220m - XENPAK-10GB-LRM (3eParts)


Artnr: XENPAK-10GB-LRM-C

4352 kr
(5440 kr inkl. moms)
- 1-3 arbetsdagar
2 års garanti Säker online betalning
  • Produktbeskrivning
  • Cisco 10GB-LRM 1310nm MMF 220m
  • Modell & funktioner
  • Enhet:Transceivers
    Gränssnitt:Multimode
    Modell:XENPAK
    Skick:3E PARTS
  • kompatibilitet
  • Kompatibel med bl.a:
    Övriga artikelnummer:

    Andra köpte även

    Begagnad
    1402 kr
    HP 3TB 6G SATA 7.2K HDD - 628061-B21 628182-001
    HP-disk som passar till Gen8/Gen9
    Begagnad
    812 kr
    HP MSM430 Dual Radio 802.11n AP - J9651A
    HP MSM430 802.11n Dual Radio är en accesspunkt som kan användas som en fristående e...
    Kontakta oss