Cisco 10GB-LRM 1310nm MMF 220m - XENPAK-10GB-LRM (3eParts) | Azalea IT

Andra köpte även

BEGAGNAD
7863 kr
Cisco Catalyst Switch  - WS-C2960S-48TD-L
Begagnad Cisco WS-C2960S-48TD-L ger dig 48 st Gigabit Ethernet portar samt 2 x 10G upplänkar (SFP+...
BEGAGNAD
995 kr (1867 kr)
Cisco ASA 5505 Appliance - ASA5505-BUN-K9
Begagnad Cisco ASA5505-BUN-K9 är lätt att använda, passar till mindre företag ...
BEGAGNAD
14055 kr
Cisco Catalyst Switch  - WS-C2960S-48LPS-L
Begagnad Cisco WS-C2960S-48LPS-L kommer med 48 st Gigabit PoE portar samt 4 x 1G SFP upplänka...
Kontakta oss