Cisco 10GB-LRM 1310nm MMF 220m - XENPAK-10GB-LRM (3eParts) | Azalea IT
Cisco 10GB-LRM 1310nm MMF 220m - XENPAK-10GB-LRM (3eParts) i gruppen Nätverk / Cisco / Transceivers hos Azalea IT (XENPAK-10GB-LRM-C)

Cisco 10GB-LRM 1310nm MMF 220m - XENPAK-10GB-LRM (3eParts)


Artnr: XENPAK-10GB-LRM-C

4250 kr
(5313 kr inkl. moms)
- 1-3 arbetsdagar
2 års garanti Säker online betalning
  • Produktbeskrivning
  • Cisco 10GB-LRM 1310nm MMF 220m
  • Modell & funktioner
  • Enhet: Transceivers
    Gränssnitt: Multimode
    Modell: XENPAK
    Skick: 3E PARTS
  • kompatibilitet
  • Kompatibel med bl.a:
    Övriga artikelnummer:

    Andra köpte även

    BEGAGNAD
    2739 kr
    Cisco Catalyst Switch  - WS-C2960G-8TC-L
    Begagnad Cisco WS-C2960G-8TC-L har 7 x Gigabit portar samt 1 x dual-purpose port (du väljer a...
    BEGAGNAD
    13505 kr
    Cisco Catalyst Switch  - WS-C2960S-48LPS-L
    Begagnad Cisco WS-C2960S-48LPS-L kommer med 48 st Gigabit PoE portar samt 4 x 1G SFP upplänka...
    Kontakta oss