Cisco 146 GB SAS 15K SFF - A03-D146GC2 | Begagnad | Azalea IT

Andra köpte även

BEGAGNAD
826 kr
Cisco SFP+ 10G-SR 850nm MMF 300m - SFP-10G-SR
Begagnad originaltransceiver från Cisco, 10G SFP+ SR 850nm. Klarar upp till 300 meter. Kompatibel ...
BEGAGNAD
7771 kr
Cisco Catalyst Switch  - WS-C2960S-48TD-L
Begagnad Cisco WS-C2960S-48TD-L ger dig 48 st Gigabit Ethernet portar samt 2 x 10G upplänkar ...
BEGAGNAD
18943 kr
Cisco Catalyst Switch  - WS-C2960X-48FPD-L
Begagnad Cisco WS-C2960X-48FPD-L kommer med 48 st Gigabit PoE+ portar samt 2 x 10G SFP+ upplä...
Kontakta oss