SFP 1G Transceivers - 100% Kompatibla | Azalea IT
3E PARTS
255 kr
Cisco SFP 1000Base-LX 1310nm SMF 10km - GLC-LH-SMD (3eParts)
GLC-LH-SMD-C är ingen Cisco originaltransceiver, men fungerar lika bra som originalet. Passar...
3E PARTS
283 kr
Cisco SFP 1000Base-T RJ-45 - GLC-T (3eParts)
Transceiver SFP RJ-45 10/100/1000 Koppar med Cisco-kodning (ej Cisco original). Noggrant testad av...
1  2  Nästa »  |  Visa alla
Kontakta oss