Cisco Catalyst Switch Begagnad - WS-C3750G-12S-S | Begagnad | Azalea IT
Cisco Catalyst Switch Begagnad - WS-C3750G-12S-S i gruppen Nätverk / Cisco / Switch / 3750 hos Azalea IT (WS-C3750G-12S-S-REF)
Cisco Catalyst Switch Begagnad - WS-C3750G-12S-S

Cisco Catalyst Switch Begagnad - WS-C3750G-12S-S

Cisco WS-C3750G-12S-S ger dig 12 x SFP 1G portar. 32-Gbps high-speed stacking bus. IP Base ligger på. 

Begagnad med 24 månaders garanti.

Artnr: WS-C3750G-12S-S-REF

3772 kr
(4715 kr inkl. moms)
- 1-3 arbetsdagar
2 års garanti Säker online betalning
  • Produktbeskrivning
  • Cisco Catalyst C3750G-12S-S Switch
  • Modell & funktioner
  • Antal portar:12
    Enhet:Switch
    Modell:3750G
    PoE:Nej
    Skick:BEGAGNAD
    Överföringshastighet:Gigabit Ethernet
  • kompatibilitet
  • Kompatibel med bl.a:
    Övriga artikelnummer:

    Tillbehör

    BEGAGNAD
    620 kr
    Cisco 0,5m Stackkabel till 2960-S (FlexStack) - CAB-STK-E-0.5M
    Kabeln passar till Cisco 2960S och 2960X switchar.
    BEGAGNAD
    1173 kr
    Cisco 1m Stackkabel till 2960-S (FlexStack) - CAB-STK-E-1M
    Kabeln passar till Cisco 2960S och 2960X switchar. 
    BEGAGNAD
    2001 kr
    Cisco 3m Stackkabel till 2960-S FlexStack - CAB-STK-E-3M
    Kabeln passar till Cisco 2960S och 2960X switchar. 
    3E PARTS
    261 kr
    Cisco SFP 1000Base-LX 1310nm SMF 10km - GLC-LH-SMD (3eParts)
    GLC-LH-SMD-C är ingen Cisco originaltransceiver, men fungerar lika bra som originalet. Passar...
    BEGAGNAD
    1209 kr
    Cisco SFP 1000Base-LX 1310nm SMF 10km - GLC-LH-SMD
    Cisco SFP GLC-LH-SMD 1Gbit/s 1310nm SMF 10km är begagnad och noggrant testad av våra tek...

    Andra köpte även

    Begagnad
    1402 kr
    HP 3TB 6G SATA 7.2K HDD - 628061-B21 628182-001
    HP-disk som passar till Gen8/Gen9
    Begagnad
    812 kr
    HP MSM430 Dual Radio 802.11n AP - J9651A
    HP MSM430 802.11n Dual Radio är en accesspunkt som kan användas som en fristående e...
    Kontakta oss